نتایج جستجو برای عبارت :

آهنگ آخرش قشنگه از علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی آخرش قشنگه
دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام آخرش قشنگه
Alireza Talischi - Akharesh Ghashange
ترانه و موزیک : علیرضا طلیسچی ؛ تنظیم : امیر بهادر دهقان ؛ میکس و مستر : حامد برادران
+ متن ترانه آخرش قشنگه از علیرضا طلیسچی
ادامه مطلب
دانلود آهنگ شاد راشید
دانلود آهنگ کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله
Download Rashid Music Happy

در این پست برای شما دانلود آهنگ بادا بادا مبارک بادا را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین

دانلود آهنگ شاد راشید / آهنگ شاد امشب چه شبیست / دانلود آهنگ کوچه تنگه بله عروس قشنگه بله
مگه میشه از نگات
دل برید و خسته شد
تو خود عشقی و عشق
کم میاره پیش تو
کاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینم
مثلا تو باشی من واسه بمیرم
اون چشمات منو دیوونه کردن آخرش انقد خوبی که من دلم نمیشه باورش
دانلود آهنگ جدید مهراد جم
تو گل شقایقم تک تک دقایقم واسه اون تک گل باغی
شب با تو شیرین میشه حالا دیدی میشه میشه که همیشه باشی
او
دانلود آهنگ سندی جومه ویلی
دانلود اهنگ سندی جومه ویلی چافی چقدر قشنگه
دانلود آهنگ ریمیکس حلیمه سندی
دانلود اهنگ قدیمی حلیمه سندی

دانلود ریمیکس اهنگ حلیمه
دانلود ریمیکس آهنگ سر خیابون بندر چقدر قشنگه
ریمیکس اهنگ حلیمه سندی
سر خیابون بندر چقدر قشنگه ریمیکس
طبل بزرگم خیلی قشنگه
وقتی که می‌زنم این‌جور صدا می‌ده:«بوم بوبو بوم بوبو بوم بوبو بوم بوبو بوم بوم بوم».ویولونی دارم خیلی قشنگهوقتی که می‌زنم این‌جور صدا می‌ده«دیریری دیریری دیریری دیریری دی ری ری».شیپوری دارم خیلی قشنگهوقتی که می‌زنم این‌جور صدا می‌ده«دودورو دودورو دودورو دودورو دو دو دو».پیانویی دارم خیلی قشنگهوقتی که می‌زنم این‌جور صدا می‌ده«دنگ‌دد دنگ‌دد دنگ‌دد دنگ‌دد دنگ دنگ دنگ».اسب سفیدم خیلی قشنگهوقتی که راه می‌ره ای
دانلود آهنگ تیلت قشنگه مثل ستاره
دانلود اهنگ کاظم قادری شاد
دانلود آهنگ های کاظم قادری
دانلود اهنگ تیلت قشنگه مثله ستاره

کاظم قادری شاد عروسی
دانلود اهنگ گل ای گل چته بی قراری از کاظم قادری
دانلود آهنگ گل باوینه کاظم قادری
سایت کاظم قادری
خیلی وقتها می شنویم که خیلیا می گن آخرش چی؟ 
هر چی از عمر آدم می گذره متوجه می شوی که آخر موضوع قبلی چیز مهمی نبود خب حالا میروی دنبال آخر موضوع بعدی؟ ولی آخرش چی؟

به نظر هیچ وقت نباید دنبال آخرش باشی. بهتر نیست بجای آخرش به اولش و در حین انجامش فکر کنیم.

اگر از شروع یک کار و انجام یک کار لذت نبریم آیا از آخرش لذت می بریم؟ 

به نظر من که بهتره در لحظه زندگی بهتری کنیم و با امید آخرش خود را اذیت نکنیم. 

این وبلاگ هم همینه و دارم می نویسم برای خ
دانلود اهنگ اخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم (کیفیت 320) (ارون افشار) : دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام دلشوره Download New Music Aron Afshar - Delshoore. ... آخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم نیستی و من تاب ندارم بی تو آوار شدم از ...
 در ادامه ی این مطلب متن کامل بهمراه لینک دانلود آهنگ دلشوره از آرون افشار را مشاهده می فرمایید ... آخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم نیستی و من تاب ندارم
دانلود آهنگ ایرانی دلنشین آرون افشار به نام آخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم با ک
<center><audio controls preload="none" style="width:100%;" type="audio/mpeg" src="http://dl.ahangifa.com/Download/98/Ali%20Khodabandeh%20%E2%80%93%20Paeiz%20(128).mp3"> مرورگر شما از پخش کننده پشتیبانی نمیکند</audio><br> <a href="https://ahangifa.com/%d8%b9%d9%84%db%8c-%d8%ae%d8%af%d8%a7%d8%a8%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%be%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%b2/" rel="nofollow" title="دانلود آهنگ علی خدابنده پاییز">دانلود آهنگ علی خدابنده پاییز</a> </center>
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
دانلود آهنگ جدید مهراد جم با نام گل شقایقدانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام گل شقایق با بهترین کیفیت در سمفونی. مهراد جم گروه خوب کشورمان آهنگ جدیدی به نام گل شقایق را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما عزیزان و طرفدارن موسیقی میتوانید برای دانلود موزیک گل شقایق و همینطور برای آهنگ های دیگر این هنرمند به بخش دانلود آهنگ و موزیک ویدیو مراجعه و این آثار بسیار جذاب را با بهترین کیفیت دانلود کنید و یا این موزیک زیبا را بصورت آنلاین در وب سایت سمفون
متن آهنگ اخرش باخت دلم با همه چی ساخت دلم
دانلود اهنگ جدید غمگین آخرش باخت دلم با همه چی ساخت دلم آرون افشار با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang Akharesh Bakht Delam Ba Hame Chi Sakht Delam az Aron Afshar
دانلود آهنگ اخرش باخت دلم با همه چی ساخت دلم آرون افشار (کیفیت عالیMp3)
شاید برای تو کمی سخت /// است بفهمی حال من را ...×!##
باید شبیه من کمی دیوانه /// باشی بفهمی حال من را...×!##
من حاضرم از عشق تو چتر /// از سر بارون بگیرم...×!##
من بیخیال زنده موندن /// حا
کیو مث من دیدی آخه قلبش باشه مث کف دستش؟
که بمونه بی چون و چرا پای همه حرفش؟
کیو مث تو میخوامش که بعدش دوست دارم هی بگم بهش…
خودم تکی پشتتم درست شبیه یه ارتش!
بابا من تورو میخوامت دلی؛ بگو چرا انقد خوشگلی؟!
نکشی ما رو تو با اون چشات! چه کاریه آخه؟!
عجب زدی دلو بردی سریع کارته اصلا دل ببری…
دیدی آخرش تو شدی دیگه مال منِ عاشق
بابا من تورو میخوامت دلی؛ بگو چرا انقد خوشگلی؟!
نکشی ما رو تو با اون چشات! چه کاریه آخه؟!
عجب زدی دلو بردی سریع کارته اصلا دل
امرو عصر با مامانم و مادرم رفتیم بیرون کلی پیاده روی خانومای بد حجابم که فراوون بعد مامانم هی میگف فلانی لباسش چه قشنگه گفتم مامانی اصلا هم قشنگ نیست هرکس پوشش و تیپ خاص خودش داره . باز جلوتر رفتیم یه دختر یه مانتو نارنجی تند پوشیده بود مامانم گف چقدر رنگ مانتوش زنده است! گفتم مامان زنده نیست جلفه جیغِ اگه همینو من بپوشم جلف و جیغه اصلا هم قشنگ نیس مث هویج!
باز جلوتر رفتیم گف عه این مانتوش قشنگه :/ گفتم ماااااماااان اخه چرا فقط یه جارو میبینی ا

دانلود آهنگ دوست دارم این هوارو مهدی جهانی  + متن آهنگ دوست دارم این هوارو هم اکنون در رسانه مدی موزیک
دانلود آهنگ جدید مهدی جهانی به نام دوست دارم این هوارو
Mehdi Jahani –  Doost Daram In Havaro
اینستا گرام هنرمند 
اینستاگرام مدی موزیک
مهدی جهانی دوست دارم این هوارو
ترانه : —–
آهنگ : ——-
تنظیم : ——–
متن آهنگ مهدی جهانی دوست دارم این هوارو
تو رو دیدم دلم از دست رفت آخه زیباتر از تو مگه هستمگه میشه رو تو چشمامو بستتو یه احساس نابی تو دلم من مغرور به تو
آهنگ seven years از لوکاس گراهام رو شنیدین؟ خیلی قشنگه و برای من خاطرات دو سال پیش وقتی کلاس دهم بودم رو تداعی میکنه 
آدم همیشه باید تو یه دوره هایی بعصی آهنگارو همش گوش بده و یه مدت گوش نکنه تا بعد ها که هروقت شنیدشون خاطرات ان موقع ها یادشون بیفته
دانلود ریمیکس جدید رضا شیری به نام آخرش که چی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Remix By Reza Shiri Called Akharesh Ke Chi

دانلود ریمیکس رضا شیری به نام آخرش که چی

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ جدید ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
دانلود آهنگ مسعود صادقلو آروم آروم + متن و کیفیت عالی
همینک ترانه جدید مسعود صادقلو با نام آروم آروم ار از رسانه بزرگ جاز موزیک دانلود کنید
Download New Song By : Masoud Sadeghloo – Arom Arom With Text And Direct links In jazzMusics
متن آهنگ آروم آروم مسعود صادقلو»───♫♫●|●|●♫♫───«
یه نگاه ، اینجوری قلب منو کند … !
»──|♫●|──«
یه نگاه ، با یکم چاشنی لبخند … !میخرم با دلم ناز چشات چند ؟ … !یه نگات راه چشم منو سد کرد … !
─|♫●|─
یه نگات با دلم بدجوری بد کرد … !منو از رو پل عاشقی
دانلود آهنگ بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم (کیفیت خوب mp3)
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام دلشوره
شاید برای تو کمی سخت است بفهمی حال من راباید شبیه من کمی دیوانه باشی بفهمی حال من رامن حاضرم از عشق تو چتر از سر بارون بگیرممن بیخیال زنده موندن حاضرم با تو بمیرممن بیخیال زنده موندن حاضرم با تو بمیرمدانلود آهنگ بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم (کیفیت خوب mp3)بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم نیستی و من خواب ندارمآخرش باخت دلم با همه چیت ساخت دلم نیس
اولین بار که با عرب ها برخورد داشتم‌در سفر اربعین بود... زبان و لهجه ی عربی واقعا خاص ومسحور کننده اس، و از وقتی که آهنگ حیک مهدی یراحی رو گوش دادم به موسیقی و زبان عربی علاقه مندتر شدم و حالا آهنگ جدید یراحی اومده به نام اهل النخل هم قشنگه و هم مفهوم شعر زیباست...به جز اینا یک سخنرانی در مورد قرآن و زبان عربی از خانم لزلی هازلتون شنیدم که خیلی خوب بود. هردو رو بیبینید
https://www.aparat.com/v/T1xuf/قرآن_کریم_از_زبان_خانم_لزلی_هازلتون_%28_پژوهشگر_یهودی

https://www
چند روزه که گیر دادم که آخرش که چی...
موفقیت درسی...آخرش که چی؟
موفقیت کاری...آخرش که چی؟
عشق...اخرش که چی؟
زندگی...آخرش که چی؟
نمیدونم دم این فلسفی شدن و گیر دادن دقیقا به چی وصله...از خوشی میاد...از فصل...از واقعیت...از چی؟
تو همین هاگیر واگیر امروز یه هو گوشیم زنگ میخوره...
علی پشت دوربین ظاهر میشه که فقط چشماش و پیشونیش معلومه با یه اخم بزرگ و مقادیری بی حوصلگی در صداش...
بی مقدمه میگه اخه چه قدر صبر کنم تا هوا گرم بشه تابستون بشه تولدم بشه تو بیای بهم
دانلود آهنگ جدید مهراد جم به نام گل شقایق با بهترین کیفیت. مهراد جم گروه خوب کشورمان آهنگ جدیدی به نام گل شقایق را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما عزیزان و طرفدارن موسیقی میتوانید برای دانلود موزیک گل شقایق و همینطور برای آهنگ های دیگر این هنرمند به بخش دانلود آهنگ و موزیک ویدیو مراجعه و این آثار بسیار جذاب را با بهترین کیفیت دانلود کنید و یا این موزیک زیبا را بصورت آنلاین در پایین صفحه گوش دهید.
Download Music MehraadJam - GoleShaghayegh  

دانلود آهنگ با کی
دانلود آهنگ حمید هیراد ساقی
Danlod Ahang Karet Ke Lange Migi Khoda Ghashange
نام اصلی این آهنگ ” ساقی ” می باشد
متن آهنگ ساقی حمید هیراد
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
دست بر سر میزنی؛ دنبال ساقی آمدی!آمدی آشفته و مجنون و یاغی آمدی…بر در میخانه ها، هر دم گدایی میکنیتا به مسجد میرسی؛ با ما خدایی میکنی!ایمان خود را سر بریدی…
شعر و ملودی : حمید هیراددل به دریا میزنییوسف خود را باختی و سر به صحرا میزنی!به سرم زده، حالتو امشب خوب کنمتا صدام بزنی و بگی، من خوب شدم…به سرم زده ح
این ترم خیلی ترم پرماجرایی بود‌. اولش با بیماری مادرم و هول و تکون فراوانی که بهمون داد و آخرش هم مریضی خودم که دوهفته خونه نشینم کرد و از کار و زندگی انداختم. دو هفته آخر دانشگاه نرفتن باعث شد از خیلی از کلاسا جا بمونم و در نتیجه نمره های این ترمم اصلااا چنگی به دل نمیزنه ناراحتم ولی دارم سعی میکنم ریکاور بشم واسه شروع ترم جدید. درس هامون قشنگه ولی من دیگه اون آدم پارسال نیستم که با ذوق و شوق پر می‌کشیدم سمت دانشگاه. نمی‌دونم چه بلایی سر روحی
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری به نام پرواز
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری پرواز
دلمو میدم بهش حتی اگه بی رحمه عشق
خدایا حولم نکن احساسمو میگم بهش
توی چشماش یه بهشت هست اون یه فرشته است
مال منه عاشقت دیوونه میش آخرش
با تو خوبه حالم با من خوبه حالت
یه لحظه دور از تو واسه من صد ساله
بگو که دلتنگی یه خورده دست برداره
وقتی که نمیبوسی من گونه هام درد داره
به تو حسم راسته بیا آسته آسته
میدونم همه چی مون خاصه
اگه دنیا وایسه دنیا رو میچرخنم
مثل یه پروازه وقتی
متن آهنگ اگه بودی مهدی جهانی
اگه بودی؛ حال و روزم با الانم خیلی فرق داشتغمِ تو از دل من؛ اینجوری زندونی نمی ساختافتادم این گوشه ی دنیا تک و تنها، دلم تنگ…تو که نیستی؛ چی قشنگه توی این دنیای بیرنگمنو ول نکنمن این گوشه ی دنیا تک و تنهامن دیوونه از این دنیا فقط دستاتو می خوام
ادامه مطلب
این دو تا خیلی بهم میان 
دیدن دو تا از ساکت ترین و سردترین بچه های کلاس وقتی از ته دل باهم میخندن قشنگه 
دوست داشتن اتفاق عجیبیه انگار یه بعد جدید و ناشناخته از وجودتو حس کنی 
من تغییرو تو کمترین مدت ممکن تو این دوتا دیدم 
اونا خوشحال ترن و این کافیه تا به وجود عشق ته دل آدما ایمان بیارم 
عشق میتونه قشنگی خودشو اندازه یه چسب زدن پسر رو دست دختر بعد از آنژیوام  نشون بده 
دوست داشتن این دو تا خیلی قشنگه تو کلاسمون :) 
امیدوارم همه این حس و حال خوب
دانلود آهنگ جدید علی بندار به نام شاه قلب
متن آهنگ جدید شاه قلب - علی بندار
Скачать новую песнюAli Bondar Shah Ghalb
Текст песни Shah Ghalb Ali Bondar
بیا بریم یه جایی با هم دیگه دوتایی یه شب رویاییПойдем куда-нибудь еще, чтобы провести ночь мечты вместе
چقدر خوبه که اینجایی با اون چشای دریایی آخ چقدر زیباییКак приятно быть здесь с таким вкусом морепродуктов
شاه قلب منی و از من دل نکنیو آخرش مال منی تو

ادامه مطلب
I'm lying on the moon
My dear, I'll be there soon
It's a quiet and starry place
Time's we're swallowed up
In space we're here a million miles away

اگه به جای نگاه کردن به کل، به جزء نگاه کنیم راحت‌تره مگه نه؟ حالا فعلا بگذریم از این که هر چیز راحت‌تری بهتر نیست. این آهنگه رو روی ریپیت گذاشتم تا نوشتن این پست رو تموم کنم. خیلی عجیبه. این که در عین کند گذشتن زود می‌گذره. این که در عین ساده بودن پیچیده‌ست. این که هم درسته هم غلط. این که هم خوش‌حالم هم ناراحت. و و و. تناقض رو دوست داشتم همیشه. این که کمی آزارده
دانلود اهنگ توبه کردی و شکستی رضا بهرام با لینک مستقیم و همراه با متن
دانلود آهنگ رضا بهرام کاش (تو همانی که رگ خواب مرا میدانی) | بهترین ... دانلود آهنگ جدید رضا بهرام کاش ♫ دانلود اهنگ دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی به نام کاش از رضا بهرام به همراه تکست و بهترین ...
دانلود آهنگ رضا بهرام به نام کاش - رز موزیک متن آهنگ کاش رضا بهرام. دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی تو امید هر که بستی رفت و آخرش شدی تنها من یک غم ادامه دارم م
واقعا این دنیا چیه؟
داشتم با خودم به أین فکر می کردم که آخرش که چی؟
دو تا کنکور دادیم و قبول شدیم، دو تا دوره دانشگاهی رو تموم کردیم.
سربازی رفتیم، الانم سرکار.
اما آخرش که چی؟
این استرس ها و نگرانی ها کی دست از سر ما برمیداره؟
چرا داریم دنیامون رو این طوری میسازیم؟
دانلود آهنگ جدید راغب به نام دل دیوونه به زودی با بالاترین کیفیت به همراه پخش آنلاین.

هنوزم به نگات همون حسیو دارم که داشتم♪ ♥‿♥ ♪آخرش همین جا بگو خسته ای روراست♪ ♥‿♥ ♪برو ولی نگو دوست نداشتم♪ ♥‿♥ ♪آخه من هنوزم دوست دارم به اندازه چشمام
منبع:
http://shadm3hr.blog.ir/1398/11/29/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%BA%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%86%D9%87
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام دلشوره آهنگساز: آرون افشار ، تنظیم کننده: معین راهبر ، ترانه سرا: علیرضا مرتضی قلی ، نوازنده گیتار: فرشید ادهمی Download New Music Aron Afshar Called DelShoore آهنگ جدید و شنیدنی آرون افشار به نام دلشوره را با بهترین کیفیت و لینک مستقیم از سایت یک موزیک دانلود کنید.   متن آهنگ دلشوره آرون افشار »───♫♫●|●|●♫♫───« شاید برای تو کمی سخت است بفهمی حال من را … ! باید شبیه من کمی دیوانه باشی بفهمی ، حال من را … ! »──|♫●|──« من
دانلود آهنگ جدید راغب به نام دل دیوونه به زودی با بالاترین کیفیت به همراه پخش آنلاین.

هنوزم به نگات همون حسیو دارم که داشتم♪ ♥‿♥ ♪آخرش همین جا بگو خسته ای روراست♪ ♥‿♥ ♪برو ولی نگو دوست نداشتم♪ ♥‿♥ ♪آخه من هنوزم دوست دارم به اندازه چشمام
منبع:
http://shadm3hr.blog.ir/1398/11/29/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%BA%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%86%D9%87
خیلی چیزها از دور قشنگه..
یه منظره پر از گل و گیاه
یه رودخونه
یه کوه
وقتی نزدیکش میشی ممکنه هنوزم زیبا باشه اما خطرات و نکته های منفی رو هم بهتر لمس میکنی و میبینی.
یه صخره و رودخونه هر چقدر از دور پر جوش و خروش باشه و حس طراوت به آدم دست بده از نزدیک همش مواظبی که پاهات سُر نخوره و بیفتی و دنده هات بشکنه..!
توی جنگل همش نگرانی نکنه حشره ای عقربی ماری نیشت بزنه! وقتی وارد جنگل میشی در کنار زیباییش خطراتشو بیشتر میفهمی..
اما یه آدم!
آدم ها هم از دور ق
  دانلود آهنگ اشوان – بخند

Download New Music Ashvan – Bekhand

دانلود آهنگ اشوان بخند

دانلود آهنگ اشوان بخند

متن آهنگ اشوان با نام بخند

اگه یه دیوونه یه فقیر بی خونه
تو اوج درد و رنجش میخنده میخونه
اگه تو اوج دردی خدا رو حس کردی پس بخند آره بخند
تو برو زیر بارون نگاه به این و اون نکن و دستتو بگیر رو به روی آسمون بخند چشاتو ببند
برو پیش مادرت فکر کن این باره آخره بگو که دوسش داری همیشه تا آخرش خندید توام بخند
تو برو زیر بارون نگاه به ای
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
کاش پسر بودم، توی روز های مشابه امروز،
دستمو می‌گرفتم، می‌بردمش به ناکجا آباد.
بغلش می‌کردم و می‌گذاشتم از هرجا و هرچی حرف بزنه، بدون اینکه لحظه‌ایی احساس خستگی کنم. 
براش سه بسته چیپس می‌خریدم فلفلی و سرکه‌ایی و شب وقتی به خواب عمیقی می‌رفت بغلش می‌کردم میاوردمش خونه، و قرصی می‌ساختم که آلزایمر بگیره...

#عنوان: آهنگ هیج از رضا بهرام‌. امروز شنیدمش قشنگه

منبع:

منبع:
دانلود آهنگ جدید مرتضی اشرفی به نام  هفت خط با بهترین کیفیت در سمفونی. دانلود موزیک جدید مرتضی اشرفی  با نام  هفت خط با بهترین کیفیت و با قابلیت پخش آنلاین در سایت سمفونی،مرتضی اشرفی  یکی از گروه های با استعداد و محبوب کشور به تازگی یکی از آثار خود را با نام هفت خط منتشر نموده است که شما می توانید این موزیک بسیار زیبا و دیدنی را از این خواننده موفق به صورت آنلاین گوش کنید، شما طرفداران و دوستداران موسیقی و کاربران عزیز می توانید برای دانلود

منبع:
دانلود آهنگ جدید ای جان از تیک بند با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
ای جان عزیزم که تویی کنارم با تو قشنگه این روز و روزگارمبا تو میمونم با تو برقرارم بی تو نمیرم چه دلیلی دارم
Tik Band – Ey Jan
دانلود آهنگ تیک بند به نام ای جان با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸
متن و ترانه آهنگ ای جان – تیک بند
چه احساس قشنگی به تو دارمتو رو خیلی میخوام آخ تویی دار و ندارمای جانه جان بی امان باهات میمونمبیا ببین فقط من واست چه دیوونمای جان عزیزم که تویی کنارم با تو قشنگه این روز
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام قطار
یوسف زمانی به نام قطار
Yousef Zamani - Ghatar
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام ابرو کمون
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اسمشو چی بزارم
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام پاییز امسال
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلگیر نشو
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام دلت میاد
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام وای دلم رفت
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام اشتباه بود
دانلود آهنگ یوسف زمانی به نام عاشقانه
دانلود آهنگ
بسم الله الرحمن الرحیم ./

شاید دلشون وصال میخواست یکی شکوفه هاشو نمایان کرده بود یکی هم برگای تازه جوانه زده ش رو ... دستاشون ! آخ ! دستاشون ... نکنه میخواستن فاصله ی خالی بین انگشتای همو پر کنن ؟! آره دلشون وصال میخواست تو آسمون آبی ... اون بالاها ! 
۱۳۹۸/۱/۱۳ امروز رفته بودیم پارک کنار رودخونه ! اینجا کوچیکه و نزدیک خونه ی بابا اینا ! اما قشنگه ، قشنگه ، قشنگه ... اون ور رودخونه کوه و جنگله ... تو دامنه ی رودخونه چمنزار سبز سبز ! شاید اینجا بهشته ... سیزد
دانلود آهنگ علیرضا پویا – نشونی
Download New Music Alireza Pouya – Neshooni

دانلود آهنگ علیرضا پویا نشونی

متن آهنگ علیرضا پویا با نام نشونی

گرفتی خستگیامو با نوازشت بستی دل شکستگیامو
سرد شدم سخت گذشت حوصله کردی شنیدی صدامو
عشق تو شانسه مث معجزست واسه من
خنده خاصت قول بده تا ابد
لحظه به لحظه بهم باشه حواست
مث خورشیدی مرسی از اینکه رسیدی
هستی و انگیزه میدی روشنه با تو شبام
مث بارونی با تو قشنگه جوونی
میشه همیشه بمونی عالی

خنده خاصت قول بده تا ابد
میشه همیشه بمونی عالی

خنده خاصت قول بده تا ابد
میشه همیشه بمونی عالی
یعنی امروز رسما ترکوندم فکر و خیال رو ...
وقتی خیلی ریزه میزه و به قول بعضیا "فنچ" بودم این موزیک یه عضو جدانشدنی از زندگیم بود ...
واقعا قشنگه ، یعنی کلا آهنگای قدیمی خیلی بهتر از الان بودن چون واقا روشون کار میشد و با جون و دلم میشد :)
بریم گوش بدیم ...
دانلود آهنگ "واسه اینه که" از "حمید عسکری"
خداوندا گل قالیم قشنگه لچک‌های قالیم رنگ و وارنگهیه ماشین پر کنم از فرش و قالیزیارت می‌روم جای تو خالی
برگرفته از کتاب نغمه‌های فرش فارس (زمزمه‌های زنان صاحب دل دیار فارس به هنگام قالی‌بافی)، انتشاران لوزا، 1388، صفحه 50
ترجمه آهنگ ZeynepBastık Eksik Bir Şey 
Eksik bir şey mi var hayatımda
Gözlerim neden sık sık dalıyor
Eksik bir şey mi var hayatımda
Gökyüzü bazen ciğerime doluyor

Öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam
Atsan atılmaz satsan satamam
Eksik bir şey mi var, anlayamam
Bak çayım sigaram her şeyim tamam
Eksik bir şey mi var, anlayamam
Bak çayım sigaram her şeyim tamam

Kalksam duraktan dolmuş gibi
Arka koltukta unutulmuş gibi
Terliklerimle gelsem sana
Sonunda aşkı bulmuş gibi
Terliklerimle gelsem sana
Sonunda aşkı bulmuş gibi
چه چیزی توزندگیم کم دارم ؟
چشمام چرامدام پرازاشک میشه
چه چیزی توزندگیم کم دارم؟
انگارآسمون توجیگرم پرمیشه

یه حسیه که این نمی
سلام این داستان اولین داستانی که نوشتم
اسمش فقیر امانتداره
این داستان رو به عنوان پروژه پایانی دوره آموزش نویسندگی ( داستان نویسی) استاد سرشار فرستادم
عیب زیاد داره اما قشنگه
زاویه دیدش تلفیقیه و سعی کردم مثل آنک؛آن یتیم نظر کرده باشه اما ما کجا و استاد سرشار کجا تازه اونم در اولین کارم
ولی خدایش بد نیست یعنی خودم که می گم قشنگه
شماهم وقت کردید بخونین...
به صورت سریالی و 9 تیکه ای ارسال می شه که از 4 آذر 98 هر دوشب یکبار
برای خوندنش بر روی نوشته 
دانلود آهنگ گرشا رضایی آخر دنیا
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آخر دنیا * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , گرشا رضایی باشید.
دانلود آهنگ گرشا رضایی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Garsha Rezaei called Akhare Donya With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ گرشا رضایی آخر دنیا
بریدی ازم نذاشتی بگم منو ندیدی به چی رسیدی جز حسرت و تنهاییعزیز دلم کاش که یکم میموندی با من میموندی تا من ردت کنم از فکر ای
چند وقتیه به آسمون بالاسرم نگاه میکنم
به اینکه ین دنیا چقدر بزرگه و بهاینکه من چقدر کوچیک
به این فکر میکنم که بزرگترین کاری که یه انسان میتونه بکنه چقدر در برابر عظمت این دنیا کوچیکه
واقعا آخرش به کجا میخوایم برسیم
اگه برای این دنیا وقت بزاریم فقط وقتمونو هدر میدیم
بسم الله مهربون :)
دیروز چیزی حدود 7 واحد اختصاصی با هم امتحان داشتم. یعنی این ترم به حدی واحد ها و برنامه ی امتحان های من داغونه که فقط امیدوارم زنده بمونم دی:
ولی خب بعدش 12 ساعت خوابیدم که تلافی شه. امتحان بعدیمم آناتومی اعصابه که بی نهایت برای من سخته. قشنگه ها، خیلی قشنگه. من هرموقع میخونم واقعا از قشنگی و پیچیدگیش لذت میبرم ولی خب در عین حال سخته. استادمون خیلی جزئیات گفت که همه ش رو هم باید بدونیم.
+ یه گلدون حسن یوسف چند روز پیش هدیه گرفتم،
داشتم به آهنگ دلم برات تنگ میشه معین زد گوش میدادم.
وسطای آهنگ انگار نفس کم میاره :|
از متن آهنگ نگم که چقد چیپ و بیخودیه :|
همه آهنگ حول محور نوشتن اسم دو نفر روی شیشه بخار گرفته میچرخه :|
ینی امروز من دارم نیمه خالی لیوانو میبینم یا چی؟
بعد از کلی حرف زدن با مریم وقتی سمانه خوابش برده بود ، درباره ی همه چیز ، اول از رسانه شروع شد ، عاملیت و این داستانا، بعد انقلاب اسلامی و بعدش امام ها و احادیث...آخرش مریم گفت اینکه از این بحث میپریم به اون بحث یعنی اینکه هیچی نمیدونیم...:)
بعد سر کلاس روان شناسی خوابیدم:]]]
بعد کلاس تصمیم گرفتیم بریم بوفه چای بزنیم،  وای که چه بارونی :)
وای که چقد بهار قشنگه ... فک کنم بعد از ۱۸ سال فصل مورد علاقه مو پیدا کردم^^
چایی رو آوردیم تو حیاط و فروغ همینطور ا
دانلود آهنگ جدید مهراد جم | گل شقایق+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Mehraad Jam | Gole Shaghayegh
♬♪♪♫♪♬

Danlod Ahang Jadid Mehrad Jam Gole Shaghayegh
♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ جدید مهراد جم بنام گل شقایق:
♬♪♪♫♬
مگه میشه از نگات / دل برید و خسته شد  
تو خود عشقی و عشق / کم میاره پیش تو

برای دانلود آهنگ جدید مهرادجم بنام گل شقایق لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید 

مگه میشه از نگات دل برید و خسته شدتو خود عشقی و عشق کم میاره پیش توکاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینمم
دانلود آهنگ جدید مهراد جم گل شقایق+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Mehraad Jam Called Gole Shaghayegh+Text

♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ مهراد جم گل شقایق:
مگه می شه از نگات / دل برید و خسته شد  
تو خود عشقی و عشق / کم می آره پیش تو

مگه می شه از نگات دل برید و خسته شدتو خود عشقی و عشق کم می اره پیش توکاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینممثلا تو باشی من واسه بمی
متن آهنگ:
آی دختر بندر که چشاش شهره ی شهرهرقص بندریم خیلی قشنگه پای برهنهبچه محلمون دنبالتن هی نیا عشقههی تو که ما رو کشتی با ناز و کرمشههله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانمن عاشقتم بچه ی آبادانهله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانواست عروسی مو میگیروم کل آبادان
♪♫♪تورو دوست داروملیلیعاشقت شدومخیلیتورو دوست داروملیلیعاشقت شدومخیلیآ.. لیلی لیلی لیلیعاشقت شدوم خیلیلیلی لیلی لیلیعاشقت شدوم خیلیهله هلی هلی هلی هلیدان دان و دان دانمن عاشقتم
دانلود آهنگ سهیل رحمانی یلدا
همینک ترانه زیبای یلدا با صدای سهیل رحمانی به همراه بهترین کیفیت از آپ موزیک
Exclusive Song: Soheil Rahmani – Yalda With Text And Direct Links In UpMusic

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
با اینکه نبودی کنارم ولی !..!
تو توو هر نظر آخرش میرسی ♩♬♫با احساس خوبی که دارم بهت !..!پایان تلخی و دلواپسی ♩♬♫نگفتی که آشفته تر از منی !..!نگفتی که قلبت هنوز با منه ♩♬♫
ادامه مطلب
دانلود آهنگ i need your love از کالوین هریس
دانلود آهنگ i need your love از الی گولدینگ
دانلود آهنگ خارجی i need your love i need your time
دانلود اهنگ ای نید یور لاو ای نید یور تایم

دانلود آهنگ i need your love از madilyn bailey
دانلود کاور آهنگ i need your love
آهنگ i need your love با ترجمه
دانلود آهنگ i need your love nightcore
دانلود آهنگ جدید مهراد جم | گل شقایق+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Mehraad Jam | Gole Shaghayegh
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬
متن آهنگ جدید مهراد جم بنام گل شقایق:
♬♪♪♫♬
مگه میشه از نگات / دل برید و خسته شد  
تو خود عشقی و عشق / کم میاره پیش تو

مگه میشه از نگات دل برید و خسته شدتو خود عشقی و عشق کم میاره پیش توکاش یه جوری بشه که چشم به راهت نشینمم
تقریبا همیشه زندگی من شبیه اهنگpassive از a perfect circleبوده و هست...شاید دلیلی که از معدود آهنگ هایی است که از اول تا آخرش را حفظ هستم همین باشد...هزار بار خودت را کنترل میکنی و کلی جان میکنی برایش...اخرش خودم را به مردن میزنم و برنامه را خراب میکنم ..مثل موش درون سوراخ میخزم و خودم را از حقیقت مخفی میکنم ...آن لعنتی واقعا من را نا امید کرده...به شدت... you better off this way

سلام 
دوستان گلم
میریم سراغ آهنگ پشمات که روی بیت yg خوندم
که رپر مورد علاقه خودمه
این آهنگ برای آذر 96 تولید شده
این آهنگ سبک گنگ و فان هستش
دانیال هیت تو پشت صحنه این آهنگ زحمت کشید
میکس و مستر این کارو شاهین بهزاد عزیز زده
دانلود آهنگ پشمات 320
دانلود آهنگ پشمات 128

متن آهنگ : ادامه مظلب
ادامه مطلب
t.me/kharejidl
دانلود آهنگ خارجی - دانلود آهنگ - دانلود آهنگ تورکی - دانلود آهنگ ترکی - آهنگ ترکی - آهنگ تورکی - دانلود آهنگ انگلیسی - آهنگ انگلیسی - دانلود آهنگ فرانسوی - آهنگ فرانسوی - دانلود آهنگ آلمانی - آهنگ آلمانی -دانلود آهنگ اسپانیایی - آهنگ اسپانیایی - دانلود آهنگ روسی - آهنگ روسی - دانلود آهنگ آذری - آهنگ آذری - دانلود آهنگ تلگرام - دانلود آهنگ telegram - آهنگ خارجی تلگرام - آهنگ تورکی تلگرام - آهنگ ترکی تلگرام - آهنگ انگلیسی تلگرام - آهنگ فرانسوی تلگرا
آهنگ ها:افزونه های زنگ تفریح،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه زنگ تفریح تمام آهنگ های محسن ابراهیم زاده قرار دارد که شما میتوانید آهنا را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنا را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
آهنگ ها:افزونه های محسن ابراهیم زاده،حامد همایون،درخواست آهنگ و آهنگ های درخواستی.
در افزونه محسن ابراهیم زاده و حامد همایون  تمام آهنگ های این دو خواننده عزیز رو قرار دارد که شما میتوانید آنها را دانلود کنید و بعد از دانلود به صورت آفلاین آهنگ ها را گوش کنید.
همچنین شما میتوانید آهنگ هایی را که در قسمت درخواست آهنگ، درخواست میکنید،در قسمت آهنگ های درخواستی گوش کنید.
موفق باشید.
دیشب یاد آهنگ ائولری وار خانا خانا افتادم. مامان می گفت مجید همیشه اینو می خوند. مجیدمجید برا دلبرش می خوند یا برا آرمانش نمی دونم اما اینو می دونم هر آدمی یه نوا و شِنُتنی داشته باشه برا خودش که سنجاق شه به خاطره آدما خیلی قشنگه.
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
برای خیلیا یلدا قشنگهپر از افسانه‌های رنگ‌رنگه
برای بعضیا پرشور و پرحالسراسر خوشگلی مثل لُپِ‌چال
برای انجمن‌ها جشن و کارهولی اینم اصن غصه نداره
آخه دارم خبرهای فراوونمیگم حالا برای خوشگلاتون
دو هفته بعد یلدا امتحانهکی خونده؟ هان؟ پریسا یا سمانه؟
تقی یا که نقی؟ شاید سیاوشنخونده هیچ کسی؟ حتی پریوش؟
نشستین جشن گرفتین واسه‌ی چی؟دارین حافظ میخونین واسه‌ی کی؟
بابا فردا اگه درسو نخونیمث یارو یه جاهایی می‌مونی
ولی خب بی‌خیال امشب قشنگهب
دانلود آهنگ شروین حاجی آقاپور تمام من { بهترین کیفیت }
امشب میتوانید ترانه تمام من با صدای خواننده خوب شروین حاجی آقاپور را دانلود کنید
Exclusive Song: Shervin Hajiaghapour | Tamame Man With Text And Direct Links In jazzMusic

متن آهنگ تمام من شروین
به جای من یه قاصدک یه روز میاد توو خواب توتو قدرشو بدونبعد من اگه نبود کسی به یاد من تو شعرمو بخونبه جای من شاید یکی بیاد که می فهمتتکه می بره فکرمو از سرتبعد من شاید یکی بیاد که می شناستتبیشتر از من می خوادتتمام من بیا ولی تو به مزار منی
شاملو، آخر افق روشن می‌گه:
و من آن روز را انتظار می‌کشم. حتی روزی که دیگر نباشم.
منم همین رو توی دلم تکرار می‌کنم. صبر می‌کنم که به نهایت برسم. جایی که بدونی و بفهمی. جایی که دوباره احساس کنی. جایی که این کابوس تموم بشه. زیر لب به خودم میگم هیچ‌چیزی ابدی نیست. شاید ما آخرش رو ندونیم، شاید آخرش رو نبینیم اما تموم میشه و من آن روز را انتظار می‌کشم. حتی اگر نباشم.
پانویس:
چند کلمه ای های مسخره ای هستن. به بزرگی خودتون ببخشید.
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام کاش
Download New Music Reza Bahram – Kaash
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد
متن آهنگ کاش از رضا بهرام

دل توبه کردی و شکستی دل با چه رویی عاشق هستی
تو امید هر که بستی رفت و آخرش شدی تنها
من یک غم ادامه دارم من بغض آخرین قرارم
که هنوز در انتظارم برسی به داد این شب ها
تو همانی که رگ خواب مرا میدانی تو همانی که به درد دل من درمانی
باورت کردم و گفتی تا ابد میمانی
دیدی آخر که تو رفتی و من این جا ماندم دیدی آخر که ز پرواز دلت جا ماندم
تنها یار بی
دانلود آهنگ عروس کشونه ای وای قند و نشانه ای وای
دانلود آهنگ شاد برای رقص عروس و داماد
دانلود آهنگ های شاد تالار عروسی
آهنگ مناسب برای رقص تکی عروس

آهنگ شاد عروسی جدید
دانلود آهنگ تکنو برای عروسی
آهنگ شاد عروسی 2018
دانلود آهنگ حامد پهلان عروس خانم
♫♫
کاش راه دوری بین ما بود….
کاش سرنوشت ما جدا بود…
از تو فکر من رها بود…
گر ندیده بودمت ای یار!
عــــشــــــق دیدی خانه ات خراب است!
عــــشــــــق هر چه گفته ای سراب است!
این چه حق انتخاب است….
دگر ندارم خبر از دلدار…
دل توبه کردی و شکستی 
 دل با چه رویی عاشق هستیتو امید هر که بستی 
 رفت و آخرش شدی تنها…من یک غم ادامه دارم
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  onemovies  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
 من بغض آخرین قرارمکه هنوز در انتظارم 
 برسی به داد این شب ها…تو هما
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام بی تو اوار شدم از همه بیزار شدم نیستی و من خواب ندارم از ارون افشار با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bi to avar shodam az hame bizar shdam
دانلود آهنگ بی تو آوار شدم از همه بیزار شدم آرون افشار (با کیفیت بسیار عالی)
شاید برای تو کمی سخت ♫ است بفهمی حال من را ...♫♫
باید شبیه من کمی دیوانه ♫ باشی بفهمی حال من را...♫♫
من حاضرم از عشق تو چتر ♫ از سر بارون بگیرم...♫♫
من بیخیال زنده موندن ♫ حاضرم با
دانلود آهنگ جدید محمود سهیلی جان جان
Download New Music Mahmood Soheyli jan jan
آهنگ جدید محمود سهیلی بنام جان جان
مهر تو آتش زده برجان من جان جانانی عشق تو برده دل و ایمان من جان جانانی
جان جان آخرش محو آن خنده هایت شدم جان جان بی هوا عاشق در هوایت شدم

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ جان جان

آهنگ های محمود سهیلی 
دانلود آهنگ جدید غمگین و احسای از مهدی جهانی به نام منو ول نکن من این گوشه ی دنیا تکو تنهام با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang mano vel nakon man in goshe donya tako tanham
دانلود آهنگ منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهام (با کیفیت بسیار عالی) و متن شعر
اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرق داشت غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت♫♪✌
⭐️ ⭐️
افتادم این گوشه ی دنیا تک و تنها دلم تنگ تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ♫♪✌
⭐️
دانلود آهنگ جدید بهنام بانی دل نکن (با کیفیت بالا)
Download New Music Behnam Bani Del Nakan
به همراه متن آهنگ و تیزر تصویری آهنگ

دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ
دل نکن آخه دلم به مو بنده بری دیگه لبام نمیخنده مگه آدم از عشقش انقد ساده رد میشه آروم آروم اومدی به دلم نشستی تو منو مثل همه شکستی تو مگه کسی که انقد عاشق بوده بد میشه رفت به من حسی که گفتو نداشت آخرش منو تنها گذاشت من میموندمو خاطره هاش آروم آروم دلم از همه چی ز
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.
کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل
آهنگ جانم باش : ۳۳۱۱۴۵۰۸
جانم باش نوشدارو بعد مرگ فایده نداره
---
آهنگ خط و نشان (۱) : ۳۳۱۱۴۵۶۲
آهنگ خط و نشان (۲) : ۳۳۱۱۴۵۶۳
آهنگ خط و نشان (۳) : ۳۳۱۱۴۵۶۴
بی من نتوانی این خط
دانلود آهنگ شروین حاجی آقاپور تمام من { بهترین کیفیت }
امشب میتوانید ترانه تمام من با صدای خواننده خوب شروین حاجی آقاپور را دانلود کنید
Exclusive Song: Shervin Hajiaghapour | Tamame Man With Text And Direct Links In jazzMusic

متن آهنگ تمام من شروین
به جای من یه قاصدک یه روز میاد توو خواب توتو قدرشو بدونبعد من اگه نبود کسی به یاد من تو شعرمو بخونبه جای من شاید یکی بیاد که می فهمتتکه می بره فکرمو از سرتبعد من شاید یکی بیاد که می شناستتبیشتر از من می خوادتتمام من بیا ولی تو به مزار من
دانلود آهنگ جدید اردیبهشت 99 / آهنگ های پرطرفدار جدید اردیبهشت ۱۳۹۹
گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت 99 + دانلود آهنگ برتر ایرانی با سرعت بالا اردیبهشت ماه 1399 دانلود اهنگ جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود گلچین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 و 2020 آهنگ های اردیبهشت 99 / گلچین بهترین آهنگ های اردیبهشت ماه 99 آلبوم جدید اردیبهشت ماه 99 دانلود مجموعه آهنگ های تاپ و درجه یک اهنگ جدید اردیبهشت 99 و اهنگ های گلچین شده از بین آهنگهای فروردین اردیبهشت با لینک مستقیم شاد و
بیا حالم بده چند شبه خواب تورو میبینم ♫●♪ ♥‿♥ ♪دور نبود از عشقمون چشای بد ♫●♪ ♥‿♥ ♪بعد تو منم شدم دچار درد ♫♪ ♥‿♥ ♪رفتی و دلتنگیای سمی و آخره شب !!!♪ ♥‿♥ ♪آخرش قلب منو مچاله کرد ♫●♪ ♥‿♥ ♪
مثل قبلنا نشد چشمای تو ♫●♪ ♥‿♥ ♪نه نشد نفهمیدم کجا یهو !!!♪ ♥‿♥ ♪تورو گم کردم و ندیدمت خودت بگو ♫●♪ ♥‿♥ ♪ته این عشق چرا دو راهی شد♫♪ ♥‿♥ ♪
چه امتیازی به این آهنگ میدی؟
,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,   
دانلود آهنگ غمگین و احساسی از مهدی جهانی به نام من دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوام ببین با دل دیوونه من هرجوری دوست داشتی با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
دانلود آهنگ من دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوام ببین با دل دیوونه من هرجوری دوست داشتی
اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرق داشت غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت
♪♪♪ ♪♪♪
افتادم این گوشه ی دنیا تک و تنها دلم تنگ تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای ب
دل‌گیریِ امروز و امشب خیلی عجیب بود. از تو دماغ داشت بیرون می‌زد انگار. مثل امیرِ وضعیت سفید که چشماش رو برق زده و بسته و زیر اون باند بی تاب‌ه.
مطلقِ تنهایی. دل گرفتگی. خستگی. اضطراب. منفی نگری. رویا پردازی. کاغذرنگی ها رو تیکه پاره کردن. دونه دونه به هم وصل کردن. حوصله سر رفتن و ولش کن گفتن، ناخن های رنگ و رو رفته. کوتاه. بد فرم. اصطراب دانشگاه و درس ها. همه چیز روی هم.

+ آینده قشنگه.
++ می‌خوام مغزمو خاموش روشن و ریست کنم.
+++ این دختره خیلی پول پر
بیا حالم بده چند شبه خواب تورو میبینم ♫●♪ ♥‿♥ ♪دور نبود از عشقمون چشای بد ♫●♪ ♥‿♥ ♪بعد تو منم شدم دچار درد ♫♪ ♥‿♥ ♪رفتی و دلتنگیای سمی و آخره شب !!!♪ ♥‿♥ ♪آخرش قلب منو مچاله کرد ♫●♪ ♥‿♥ ♪
مثل قبلنا نشد چشمای تو ♫●♪ ♥‿♥ ♪نه نشد نفهمیدم کجا یهو !!!♪ ♥‿♥ ♪تورو گم کردم و ندیدمت خودت بگو ♫●♪ ♥‿♥ ♪ته این عشق چرا دو راهی شد♫♪ ♥‿♥ ♪
دانلود آهنگ علی جهانیان حباب
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی حُباب از علی جهانیان با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پخش آنلاین
Download New Music By Ali Jahanian Called Hobab

شعر اهنگ حباب علی جهانیان :
شاید ما دوتا باید از همون اولدور این حس عجیب خط میکشیدیم ♪هر دو هر دفه از نو دل بهم دادیم ♪آخرش اما به جایی نرسیدیم ♪عشقم بمون با من سردی نکن ♪تا من آشفته تر از این نشم حالم خرابهعشق تو واسه بودنم آخه تنها جوابه ♪
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دانلود آهنگ عل
سلام 
دوستان گلم
این آهنگ سومین و آخرین همکاری من با ممد ام زد هست
که در ای آهنگ پویا دهوار هم خونده هم آهنگسازی و میکس کرده
این آهنگ در آذر 95 پخش شد تو آلبوم زیر هشت ممد بود
که یک آهنگ کاملا دلی هستش امید وارم دانلود کنید و لذت ببرید
دانلود آهنگ آخرین قطره با ام زد و دهوار

متن آهنگ : ادامه مطلب
ادامه مطلب
دست خود را که از لابلای خس و خاشاک آنسوی تپه ها بیرون می آوری و گمان می بری برْد را کرده ای لبخند رضایت ناشی از ذهن پرورده ای هجو که کودک سیب دزد در این سوی خیابان در کوچه ی منتهی به خانه اش میزند سرتاسر بر لبهایت خشک می شود. و کماکان آن دست دیگرت در میان آن هیاهو به بار نشسته است و موکب مگس های بازار است و یا گوشه ای دیگر دستی در پاچه ای دارد و میمالد. هی میمالد و میمالد که نقش بندد قالب های مانکنی بر پیکره ی عدسی و هی تنگ و گشاد کند سوراخ مردمک را.
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت
دانلود آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود آهنگ گوشت بهرام,تفسیر آهنگ گوشت بهرام,دانلود تک آهنگ جدید بهرام به نام گوشت,دانلود رایگان اهنگ گوشت بهرام,تفسیر کاور اهنگ گوشت بهرام,New Sing Bahram Called Gosht, دانلود آهنگ گوشت بهرام,تکست آهنگ گوشت بهرام, تک آهنگ گوشت بهرام, بهرام گوشت, گوشت بهرام, تفسیر آهنگ جدید بهرام 
آهنگ دیوانه ی داماهی رو دیشب شنیدم، قشنگه... مامان کلی وقته که دلش دم پخت میگو خواسته. غذایی که ما باهاش بزرگ شدیم. بوش رو میشنوم یاد مامان و مامان جونم میفتم. بوی امنیتش، بوی مادرانه اش بیشتر حس میشه تا ادویه های تند و تیزش. 
آهنگ داماهی، پوست کندن و تمیز کردن میگو ها [کار مورد علاقه من!]، بوی تمر و گشنیز و سیر، من رو برد به روزگار سکونت در نواحی نزدیک به جنوب. برد به بوشهر، شهر دوست داشتنی ای به مثابه ی گرگان... شهری که مجال نفس کشیدن و سر سبک کردن
دانلود آهنگ هم اتاقی محمد موسوی با کیفیت 320
دانلود آهنگ هم اتاقی محسن لرستانی
دانلود آهنگ هم اتاقی شادمهر
دانلود اهنگ هم اتاقی با صدای محسن یگانه

دانلود آهنگ هم اتاقی علی زارعی و ایوب علیپور

اهنگ هم اتاقی برس به دادم قدیمی
آهنگ هم اتاقی عربی
دانلود آهنگ هم اتاقی با گیتار
دانلود آهنگ گرشا رضایی آخر دنیا 
Download New Music Garsh Rezaei – Akhar Donya
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام آخر دنیا با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : علی بحرینی   موزیک : گرشا رضایی
متن آهنگ آخر دنیا گرشا رضایی 
بریدی ازم نذاشتی بگم منو ندیدی
به چی رسیدی جز حسرت و تنهایی
عزیز دلم کاشکی یکم میموندی با من

میموندی تا من ردت کنم از فکر این جدایی
♥♥♥
نزن نزن نزن نزن زدن نداره
اون که زمین خوده دیگه طاقت نمیاره
نگو کسی آخر دنیا رو ندی
مسیح و آرش AP نرو
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام نرو
Masih & Arash Ap - Naro
ترانه و موزیک : مجین ؛ تنظیم : مسعود جهانی
+ متن ترانه نرو از مسیح و آرش AP
تکلیفمو روشن نکردش آخرش / دارن همه حرف میزنن پشت سرش
دیگه چقدر باید ازش دفاع کنم / هرچی بگم هیشکی نمیشه باورش

ادامه مطلب
مسیح و آرش AP نرو
دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش AP به نام نرو
Masih & Arash Ap - Naro
ترانه و موزیک : مجین ؛ تنظیم : مسعود جهانی
+ متن ترانه نرو از مسیح و آرش AP
تکلیفمو روشن نکردش آخرش / دارن همه حرف میزنن پشت سرش
دیگه چقدر باید ازش دفاع کنم / هرچی بگم هیشکی نمیشه باورش

ادامه مطلب
هیچ وقت خاصی برای موسیقی نذاشتم و آنچنان سمتش نرفتم. می دونم این یه ضعفه ولی خب تا حالا برای رفعش تلاشی نکردم. سه روز پیش انیمه " جنگل پیانو" رو دیدم. هر ثانیه انیمه پره از آهنگ های شوپن. محصورم کرده بود. رفته بودم تو یه خلسه خاصی. یه خلسه شیرین. تموم که شد رفتم دنبال آهنگ هاش و لعنتی من چه دنیایی رو تا حالا نادیده گرفته بودم.
حیفم میاد تنهایی گوش کنم.
اتود انقلابی( می گن موقع اولین بمباران آلمان به لهستان این آهنگ آخرین برنامه پخش شده از رادیو ور
آهنگ ای که رفته باخود محمد اصفهانی از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود آهنگ محمد اصفهانی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی تو رفتی Download New Music مجموعه محمد اصفهانی با نام بزرگی دانلود آهنگ محمد اصفهانی با نام صورت کن که.
ادامه مطلب

سلام دوستان

از این بخش می توانید آهنگ های کد های 01 تا 30 دانلود کنید

دانلود آهنگ کد 01 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 02 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 03 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 04 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 05 : دانلود 

دانلود آهنگ کد 06 : دانلود                       

د
دانلود آهنگ الناز از فرشید راد
دانلود اهنگ الناز با صدای ماهان